Tinklinio linijos

Paplūdimio tinklinio linijos yra tinklinio aikštelės dalis. Peržiūrėkite mūsų parduotuvėje paplūdimio tinklinio aikštelės ribų linijas. Paplūdimio tinklinio aikštelė turėtų būti stačiakampis, kurio dydis yra 16 x 8 m. Teismo linijos pločio yra 5 cm. Spalva turi kontrastuoti su smėlio spalva. Šoninės ir galinės linijos žymi paplūdimio tinklinio aikštelę. Abi šoninės ir dvi galinės linijos dedamos žaidimo aikštės matmenų viduje ir turėtų būti pagamintos iš atsparios medžiagos. Mes parduodame aukščiausios kokybės tinklinio inventorių už geriausią kainą.

Šiandieninis paplūdimio tinklinis tapo labai populiarus tarp mėgėjų. Žmonės mėgsta žaisti savo malonumui. Šaunu praleisti vasaros laiką po darbo paplūdimyje. Arba susitikite savaitgalį su draugais šiltą, saulėtą dieną. Kai kurie žmonės mėgsta smogti kamuolį į smėlį, kai kurie mieliau žaidžia tinklinį parke ant žolės. Ribinės linijos mūsų tinklalapyje gali apimti 4 smėlio plokščių rinkinį arba kabliukus, kuriais tvirtinamos žolės žaidimo linijos. Susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią variantą. Profesionali sporto įranga atitinka FIVB (Tarptautinė tinklinio federacija) taisykles.

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Mes jus informuosime, kai prekė bus pristatyta į mūsų sandėlį. Žemiau palikite savo el. Pašto adresą.

Main Menu