Paplūdimio tinklinio tinklai

Paplūdimio tinklinio tinklai turnyrams, čempionatams, pramoginiams renginiams ir tiesiog savo malonumui. Paplūdimio tinklinis yra viena įspūdingiausių komandinių sporto šakų, žaidžiama per tinklą. Atraskite geriausius paplūdimio tinklinio tinklus pagal savo poreikius ir veiklą. Mūsų internetinė parduotuvė Stepinfit siūlo jums profesionalius tinklus ir lauko tinklus įdomiam žaidimui.

Oficialus varžybų tinklas, turėtų atitikti oficialius FIVB (Tarptautinės tinklinio federacijos) standartus: gera įtampa, aukštos kokybės medžiaga, tinkamas aukštas tinklas (pagal oficialias paplūdimio tinklinio taisykles vyrams turėtų būti 2,43 m, o sportui – 2,24 m). moterys). Daugelis komponentų lemia jūsų turnyro lygį ir tikrai vienas iš jų yra paplūdimio tinklinio tinklas. Štai kodėl verta pirkti geriausią produktą ir būti saugiam per visą varžybų laiką. Žinoma, nebūtina investuoti didžiulės sumos į tinklą, jei planuojate žaisti du tris kartus per vasarą. Peržiūrėkite parduodamų tinklų kategoriją ir rinkitės.

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Mes jus informuosime, kai prekė bus pristatyta į mūsų sandėlį. Žemiau palikite savo el. Pašto adresą.

Main Menu