Džiovinti svirpliai

Džiovintų svirplių valgymas yra praktika, kuri prasidėjo dar priešistoriniais laikais. Svirpliai yra vienas iš labiausiai paplitusių vabzdžių valgymui. Produktai, kurių sudėtyje yra svirplių baltymų, išpopuliarėjo dėl to, kad vartotojai juos pamėgo dėl itin didėlio baltymų šalinio – net iki 60% baltymų yra svirpliuose.

Vabzdžiai, tokie kaip svirpliai, turi daug maistinių medžiagų, ypač baltymų, ir gali būti tvaresni nei kiti baltymų šaltiniai, tokie kaip jautiena.

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės naudoja svirplius kaip maisto šaltinį, yra ta, kad juose gausu maistinių medžiagų, ypač baltymų.

Tiesą sakant, vienoje 2020 m. Apžvalgoje nustatyta, kad daugumoje valgomųjų svirplių yra daugiau baltymų nei įprastuose gyvūninės kilmės baltymų šaltiniuose, tokiuose kaip ožka, vištiena ir kiauliena.

Apžvalgoje nustatyta, kad kūnas gali virškinti šiek tiek mažesnę baltymų dalį iš svirplių nei iš kiaušinių, pieno ar jautienos. Tačiau tai taip pat parodė, kad organizmas virškina svirplių baltymus geriau nei populiarūs augaliniai baltymų šaltiniai, tokie kaip ryžiai ir kukurūzai.

Kokia svirplių maistui kaina ir kur pirkti?

Džiovintus, skrudintus svirplius maistui galite pirkti prekybos centre Stepinfit. Svirplių pardavėjai nustato kainą nuo 4.25 už 25 g. pakuotę. Perkant didesnį džiovintų svirplių kiekį, kaina yra mažesnė. Stepinfit parduodami svirplių miltai, svirplių baltymai, taip pat svirpliai su prieskoniais. Įsigykite lietuvių gamintojų pagamintas prekes.

Acheta, Bugetta, Tobula“ prekinių ženklų džiovinti svirpliai yra puikus baltymų šaltinis žmonėms, norintiems padidinti suvartojamų baltymų kiekį.

  • 100% natūralus – be dažiklių, ar konservantų
  • 100% be GMO- be antibiotikų, hormonų ar chemikalų
  • Baltymų, riebalų, vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis ir gali būti naudingi žarnyno sveikatai.
0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu