MAISTO PAPILDAI NUO NUOVARGIO IR STRESO


 

Nuo nuovargio ir streso

L-Teaninas 60 kaps. 200 mg.

 15.16

Atminčiai ir smegenų veiklai

Bacopa Monnieri 60 kaps. 175 mg.

 23.15
-21%
 25.75  20.45
-23%

Atminčiai ir smegenų veiklai

Neurozan Plus N56

 34.45  26.45

Maisto Papildai Nuovargiui Ir Stresui

Esant nuovargiui ar stresui jaučiamės sudirgę, neramūs. Maisto papildai gali būti tinkamas sprendimas sumažinti nuovargį ar stresą.

 

Vitaminai Ir Kiti Maisto Papildai

Jei jau maitinatės subalansuotą mitybą, tokio tipo papildai gali būti nereikalingi. Tačiau, jei žinote, kad jūsų dietai trūksta pagrindinių maistinių medžiagų, maisto papildai gali būti raktas į simptomų palengvinimą. Nors maisto papildai nėra maisto pakaitalas, jie gali padėti jums gauti maistines medžiagas, kurių jums labiausiai reikia. Jūsų gydytojas taip pat gali padėti nustatyti ar patvirtinti bet kokius trūkumus, taip pat pateikti informaciją apie dozę ir bendrą sveikatą.

1. B Grupės Vitaminų Kompleksas

B grupės komplekso papilduose yra visi B grupės vitaminai, kurių reikia jūsų organizmui. Daugelis yra labai svarbūs sveikai nervų sistemai. Jie taip pat gali padėti pagerinti nerimo ir depresijos simptomus. Kaip vartoti: B-kompleksų, kurių sudėtyje yra visų b grupės vitaminų, etiketės gali skirtis.

2. Vitaminas C

Antioksidantai, tokie kaip vitaminas C, gali padėti užkirsti kelią oksidacinei žalai jūsų nervų sistemoje. Oksidacinė žala gali padidinti nerimą ir nuovargį.

3. GABA

Gama-amino sviesto rūgštis (GABA) yra amino rūgštis ir neuromediatorių smegenyse. Organizme turi būti pakankamas kiekis GABA. Geriausia vartoti prieš miegą.

4. L-Teaninas

L-Teaninas yra amino rūgštis. Tai raminanti priemonė randama žaliojoje arbatoje. Tinka vartoti prieš miegą ir dienos metu.

 

Žolelių papildai

Kai kuriose žolelėse yra fitocheminių medžiagų, kurios gali padėti įveikti stresą ir nerimą. Žolelių papildai paprastai būna tinktūros, ekstraktai, arbatos ar kapsulių formose.

1. Ašvaganda (Ashwagandha)

Ašvaganda (Migdomoji Vitanija) yra adaptogenas ir ajurvedinis preparatas. Ašvaganda rekomenduojama gerti daugeliu atvėju, kuriuos sukelia šiuolaikinis gyvenimo tempas, šalinimui. Tai tarsi mūsų organizmą raminantis ir stiprinantis tonikas.

2. Bacopa Monnieri

Bacopa Monnieri (Brahmi) yra augalo ekstraktas, kuris gali padėti sustiprinti psichinę ištvermę, kartu palaikant atsipalaidavimo fiziologinius procesus. Bacopa laikoma svarbia tonizuojančia adaptogenine žolele nervų ir smegenų ląstelėms, o tai reiškia, kad ji gali padėti kognityvinei veiklai.

3. Rhodiola Rosea

Rhodiola Rosea (Rausvoji Rodiolė) yra Alpių regionuose augantis augalas. Šimtus metų jis naudojamas kaip nervų sistemos tonikas ir raminantis agentas.