mAISTO PAPILDAI nuotaikai ir motyvacijai


 


Maisto Papildai Nuotaikai Ir Motyvacijai

Šiuolaikinis įtemptas gyvenimo būdas ar neteisinga mityba gali stipriai įtakoti dopamino ir serotonino gamybą smegenyse. Dopaminas ir serotoninas yra neuromediatoriai kurie yra atsakingi už motyvaciją, dėmesio koncentraciją ir nuotaiką. Maisto papildai gali būti efektyvus būdas normalizuoti dopamino ar serotonino lygį smegenyse.

Maisto Papildai Dopaminui

Dopaminas yra jūsų smegenyse esanti cheminė medžiaga, kuri vaidina vaidmenį pažinimo, atminties, motyvacijos, nuotaikos, dėmesio ir mokymosi reguliavime. Tai taip pat padeda sprendimų priėmimo ir miego reguliavimui. Esant normalioms sąlygoms, dopamino gamybą efektyviai valdo jūsų organizmo nervų sistema. Tačiau yra įvairių gyvenimo būdo veiksnių ir sveikatos būklių, dėl kurių gali sumažėti dopamino koncentracija. Mažų dopamino lygių simptomai yra malonumo praradimas dalykams, kurie Jums kažkada atrodė malonus, motyvacijos stoka ir apatija.

1. Dopavite Original

Jūsų smegenims reikalingas platus pagrindinių maistinių medžiagų spektras, kurie kartu veikdami sinergetiškai siekia užtikrinti optimalią sveikatą ir našumą. Dopavito patentuota formulė turi cinko ir geležies, kurios prisideda prie normalios pažinimo funkcijos. Be to, folio rūgštis ir vitaminas B6 padeda išlaikyti normalią psichologinę funkciją, o folatai, vitaminas B6 ir niacinas prisideda prie normalaus nervų sistemos veikimo. 

2. Acetil L-Tirozinas (NALT)

NALT yra modifikuotas iš įprasto L-Tirozino, nes jame yra pridėta acto rūgšties. Manoma, kad tai padidina junginio biologinį prieinamumą, todėl jis geriau įsisavinamas tiesiai į kraują. L-Tirozinas kūne yra sukurtas iš kitos amino rūgšties fenilalanino, ir jis įtakoja daugybės svarbių neurotransmiterių gamybą smegenyse. Konkrečiai tai susiję su hormonų epinefrino, norepinefrino ir dopamino gamyba. Jis taip pat vaidina svarbų vaidmenį gaminant hormonus skydliaukės liaukoje.

3. Magnis

Magnis atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį išlaikant sveiką kūną ir protą. Magnis ir jo antidepresinės savybės vis dar nėra visiškai suprantamos, tačiau yra įrodymų, kad magnio trūkumas gali prisidėti prie dopamino kiekio sumažėjimo ir padidėjusios depresijos rizikos.

4. L-Fenilalaninas

Jis yra naudojamas maisto produktų ir gėrimų gamyboje ir parduodamas kaip maisto produktas. L-Fenilalaninas gali būti naudingas motyvacijai, nuotaikai ir dėmesio koncentracijai.

Pasikonsultuokite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius maisto papildus, pagal poreikius.