Maisto Papildai Miego Kokybei

Miego trūkumas yra susijęs su padidėjusia nutukimo, diabeto, pagreitinto senėjimo, uždegimo, aukšto kraujospūdžio, širdies ligų, insulto ir depresijos rizika.

Jei kovojote su nemiga, yra vilties. Pirmiausia pasitikrinkite dėl miego apnėjos, vitaminų trūkumo ir pasitarkite su holistiniu gydytoju dėl hormonų disbalanso. Tada praktikuokite gerą miego higieną: vengti per daug kofeino ir alkoholio vartojimo, taip pat vengti ryškaus ekrano prieš miegą. Išlaikyti savo miegamąjį tamsų ir tylų; ir apriboti naktinį užkandžiavimą.

Maisto papildai miego kokybei skirti tiems, kuriuos kamuoja prasta miego kokybė ar miego sutrikimai. Kokybiškas miegas yra ypač svarbus dirbantiems tiek protinį tiek fizinį darbą.

4 Geriausi Maisto Papildai Miegui

1. Melatoninas

Dažniausiai naudojama miego ir budėjimo ciklų reguliavimui žmonėms, dirbantiems nakties pamainomis ir esant nemigai. Efektyviausia melatoniną vartoti kaip skystį arba tabletėmis, kurios ištirpsta burnoje, todėl hormonas absorbuojamas tiesiai į kūną.

2. L-Teaninas

Žaliosios arbatos sudėtyje esantis junginys turi raminamąjį poveikį smegenims; tyrimai rodo, kad jis yra lengvai absorbuojamas ir greitai kerta kraujo-smegenų-barjerą. Greitai patekdamas į smegenis veikia amino rūgštis, kuriuos gamina serotoniną ir kitus neurotransmiterius.

3. 5-HTP (5-hidroksitriptofanas)

5-HTP gaminamas kūne iš triptofano kaip tarpinis žingsnis serotonino gamybai. Jis dažniausiai vartojamas esant depresijai ir gali būti veiksmingas esant nemigai.

4. Omnimind SleepWell

OmniMind® Sleepwell yra subalansuota formulė, jungianti melatoniną su natūraliomis medžiagomis, kurios skatina miegą. SleepWell maisto papilde esantys ingredientai veikdami sinergetiškai gali padėti Jūsų kūnui ir protui nakties metu geriau pailsėti.

Pasikonsultuokite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius maisto papildus, pagal poreikius.