Atminčiai ir smegenų veiklai

OMNIMIND® N°1 40 kaps.

 32.95

Dėmesio koncentracijai

L-Tirozinas RAW Powders 100 g.

 21.95

Maisto papildai dėmesio koncentracijai

Maisto papildai dėmesio koncentracijai gali būti ypač naudingi studentams besiruošiantiems egzaminams ar žmonėms kurie dirba įtemptą protinį ar fizinį darbą, kur yra reikalingas budrumas ir atidumas. Žemiau rasite kelis pagrindinius maisto papildus kurie gali padėti sutelkti dėmesio koncentraciją į užduotį.

 

Geriausi Maisto Papildai Dėmesio Koncentracijai

1. L-Tirozinas arba Acetil L-Tirozinas

Pagrindinis maisto papildas dėmesio koncentracijai yra amino rūgštis L-Tirozinas arba efektyvesnė jo forma Acetil L-Tirozinas. L-Tirozinas yra dopamino, norapinefrino ir epinefrino pirmtakas, šie neurotransmiteriai yra glaudžiai susiję su budrumu ir dėmesio koncentracija. 

2. Grynas Kofeinas arba UltraCaffeine

Kofeinas yra vienas pagrindinių maisto papilduose esančių stimuliatorių. Tai veikia gana paprasta. Jis blokuoja adenozino receptorius. Jei adenozinui leidžiama veikti, tai gali sukelti sedaciją, tačiau blokuodamas šiuos receptorius ir užkirsdamas kelią adenozinui nuo veikimo, jis jums gali suteikti žvalumo jausmą. Taip pat, kofeinas trumpuoju laikotarpiu gali padidinti dopamino lygį, plačiau apie tai kaip kofeinas paveikia dopamino lygį skaitykite Kofeinas Ir Dopaminas – Nauda ir Žala.

Pasikonsultuokite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius maisto papildus, pagal poreikius.