Atminčiai ir smegenų veiklai

OMNIMIND® N°1 40 kaps.

 32.95

Atminčiai ir smegenų veiklai

Lion’s Mane Mushroom Grybas 30 g.

 26.35

Atminčiai ir smegenų veiklai

Bacopa Monnieri 60 kaps. 175 mg.

 23.15

Atminčiai ir smegenų veiklai

Citicoline 60 kaps. 250 mg.

 34.52

Atminčiai ir smegenų veiklai

DMAE 100 g. – RAW Powders

 23.95

Atminčiai ir smegenų veiklai

Cholinas – RAW Powders 250 g.

 23.95
-21%
 25.75  20.45
-23%

Atminčiai ir smegenų veiklai

Neurozan Plus N56

 34.45  26.45

Maisto Papildai Atminčiai Ir Smegenų Veiklai

Mums senstant, vis svarbiau yra ieškoti natūralių atminties stiprinimo papildų, skatinančių pažintinį veikimą. Bet dar prieš prasidedant neišvengiamam su amžiumi susijusiam atminties funkcijos blogėjimui, svarbu sustiprinti, išplėsti ir saugoti atmintį. Iš maisto produktų, kuriuos mes valgome, mes galime teigiamai paveikti smegenų chemiją ir sustiprinti atminties formavimo procesus.

Be to, tikslinis natūralių papildų naudojimas gali žymiai pagerinti smegenų veiklą rinkti informacijai, padaryti logiškas išvadas ir lengvai supaprastinti šią informaciją.

Maistas Smegenų Veiklai Ir Atminčiai

  • Žaliasis maistas, kuris padidina amino rūgščių homocisteino kiekį, taip pat gali užkirsti kelią atminties praradimui. Šie maisto produktai yra lapinės žalumynai, tokie kaip špinatai.
  • Uogos. Be to, neuro apsauginis antioksidantas, medžiaga, žinoma kaip flavonoidai uogose, gali kovoti su atminties praradimu. Vynuogių sėklų ekstraktas ir žalioji arbata yra kiti dažni flavonoidų šaltiniai.
  • Žuvis. Daugelyje jūros gėrybių yra Omega 3 riebalų rūgščių. Šie riebalai pagerina ląstelių membranų vientisumą, tai yra svarbus veiksnys siekiant išvengti su amžiumi susijusių atminties praradimų. Krilių Aliejus yra puikus šaltinis.

Papildai Smegenų Veiklai Ir Atminčiai

  • L-Karnitinas + Alfa lipoinė rūgštis: Taip pat vadinama ALA, šis papildas veikia kaip stiprus antioksidantas. Maisto papildas gali padėti sulaikyti laisvųjų radikalų žalą smegenų audiniuose. Jis taip pat palaiko sveiką gliukozės kiekį kraujyje ir insulino aktyvumą, o tai gali padėti gerinti smegenų sveikatą ir ląstelių funkcijas.
  • ALCAR: acetil-L-karnitinas yra modifikuota amino rūgšties karnitino forma ir gerai žinomas dėl jo gebėjimo padidinti energijos gamybą ląstelėse, ypač smegenyse.