6 Geriausi Maisto Papildai Energijai Palaikyti

Palaikykite savo natūralią energiją, valgydami gerai subalansuotą mitybą, reguliariai sportuodami ir pakankamai miegodami. Tačiau šie dalykai ne visada įmanomi, ypač derinant gyvenimo poreikius. Čia yra 11 natūralių vitaminų ir maisto papildų, kurie gali padidinti jūsų energiją.

1. Auksinė Šaknis - Rausvoji Rodiolė arba Rhodiola Rosea

Rausvoji Rodiolė yra žolė, kuri auga tam tikruose šaltuose, kalnuotuose regionuose. Ji plačiai naudojama kaip adaptogenas, natūrali medžiaga, kuri gali padėti jūsų organizmui susidoroti su stresu. Manoma, kad "Rodiolė" padidina jūsų organizmo gebėjimą prisitaikyti prie streso, palengvindama fizinį ir psichinį nuovargį. Tai taip pat gali padėti sumažinti depresijos simptomus.

2. Kofermentas Q10 (CoQ10)

Kofermentas Q10 yra natūraliai gaminamas organizme. Jis randamas visose ląstelėse, nors širdis, inkstai ir kepenys turi didžiausią jo kiekį. Ląstelės naudoja kofermentą Q10 energijai gaminti ir apsisaugoti nuo oksidacinės žalos. Kofermentas Q10 yra maistinė medžiaga, kurios reikia jūsų kūno ląstelėms gaminti energiją. Senėjimas ir tam tikros ligos yra susijęs su mažu kofermento Q10 kiekiu, dėl kurio gali padidėti nuovargio jausmas. Kofermento Q10 papildai gali padėti tai ištaisyti.

3. Ultra B Grupės Vitaminai

Riboflavinas (vit.2 B2) prisideda prie įprasto geležies metabolizmo, kuris yra žinomas dėl normalios raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymo normaliam deguonies transportavimui aplink organizmą. Kartu su vitaminais B6, B12, niacinu (vit. B3) ir pantoteno rūgštimi prisideda prie normalaus energijos išsiskyrimo ir mažėja nuovargis ir stresas.

4. Kofeinas Ir L-Teaninas

Kofeinas dažniausiai vartojamas dėl savo energiją didinančių savybių ir yra randamas kavoje, arbatoje, kakavos gėrime ir energetiniuose gėrimuose. Tačiau daugelis žmonių riboja arba visiškai nevartoja kofeino, nes dėl pirminio energijos padidėjimo jis gali sukelti dirglumą, nervingumą ir nerimą. Tačiau L-teanino derinys su kofeinu kaip priedu gali būti paprastas būdas išvengti šių šalutinių poveikių. Kofeino sujungimas su L-teaninu yra veiksmingas būdas kuris gali pakelti jūsų energijos lygį, kartu sumažinant neigiamą kofeino šalutinį poveikį.

5. Citrulino malatas

Pavadinimas "citrulline" kilęs iš "Citrullus vulgaris", lotyniško arbūzo žodžio, iš kurio jis buvo išskirtas. Citrulinas veikia padidindamas azoto oksido kiekį organizme. Azoto oksidas veikia kaip vazodilatatorius, todėl kraujagyslių vidiniai raumenys plečiasi ir taip padidėja kraujo apytaka. Tai leidžia kraujui, deguoniui ir maistinėms medžiagoms keliauti į visas kūno vietas. Tačiau kai gebėjimas gaminti azoto oksidą yra ribotas, gali atsirasti fizinis silpnumas ir energijos trūkumas. Citrulinas veikia siekiant padidinti azoto oksido kiekį organizme.

6. Tirozinas

Tirozinas yra amino rūgštis, natūraliai gaminama jūsų kūne. Jis randamas daugumoje maisto produktų su dideliu baltymų kiekiu, įskaitant viščiuką, kiaušinius ir pieno produktus. Tirozinas yra svarbus norint gaminti neurotransmiterius, kurie yra cheminės medžiagos, perduodančios pranešimus jūsų smegenyse. Manoma, kad neuromediatorių lygis gali sumažėti dėl intensyvios protinės ir fizinės veiklos, kuri gali neigiamai paveikti koncentraciją ir energijos lygį. Tirozino maisto papildai gali padėti atstatyti neuromediatorių lygį, tokiu būdu padedant protiniam darbui ir energijai.

Pasikonsultuokite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius maisto papildus, pagal poreikius.