18.95 32.95

Nuo nuovargio ir streso

L-Teaninas 60 kaps. 200 mg.

 15.16

Dėmesio koncentracijai

L-Tirozinas RAW Powders 100 g.

 21.95
-28%
 29.95  21.70

Amino Rūgštys

Amino rūgštys yra svarbios ne tik atsistatymui po treniruotės ir raumenų apsaugai, bet taip pat ir optimaliai smegenų funkcijai palaikyti. Tam reikia tinkamo kiekio amino rūgščių iš baltymų ,kad būtų pagamintos žaliavos neurotransmiteriams ir neuropeptidams gaminti, t.y. Cheminės medžiagos nervų ląstelėms naudojamos komunikuoti. Pavyzdžiui, jei norite padidinti budrumą ir dėmesio koncentraciją, pagerinti savo gerovės jausmą ir išvengti streso padarinių, jums reikia padidinti amino rūgšties L-Tirozino kiekį.

Dopaminas yra „gero jausmo“ neurotransmiteris, susijęs su mūsų smegenų atlygio centrais, padedantis generuoti optimizmo ir entuziazmo jausmus. Dopaminas ir kiti katecholaminai įtakoja nervų funkciją, padeda sumažinti nuovargį ir palaiko energijos lygį.

Amino rūgštys dopamino lygiui pakelti

Dopaminas kartu su kitu neurotransmiteriumi, vadinamu acetilcholinu, yra labai svarbus mokymuisi ir atminimui, gali būti padidintas vartojant Acetil-L-Karnitiną (ALCAR).

Kitaip tariant, ALCAR gali energizuoti ir apsaugoti jūsų smegenis. ALCAR buvo ištirtas dėl jo sugebėjimo sulėtinti Alzheimerio ligos progresavimą. Taip pat buvo įrodyta, kad padeda išvalyti amoniaką iš organizmo, padidėjęs jo kiekis gali tiesiogiai pabloginti smegenų funkciją. Tačiau jūs neturite patirti smegenų sutrikimų, kad galėtumėte ALCAR naudą.

Be to, smegenyse padidėja dopamino ir acetilcholino kiekis, ALCAR taip pat leidžia geriau panaudoti deguonį, o kartu ir geresnę mitochondrijų funkciją ir daugiau energijos. Šiuo atžvilgiu jis veikia sinergiškai su kita mitochondrijų palaikymo medžiaga, tokia kaip alfa-lipoine-rūgštimi ir kofermentu Q10. Rekomenduojame rinktis maisto papildą Alcar+Alfa Lipoinė rūgštis.

Streso mažinimui ir atsipalaidavimui

Tiems, kurie nori labiau raminančio, atsipalaidavimą skatinančio ir geresnės miego kokybės poveikio, rekomenduojame amino rūgštį triptofaną arba jo tiesioginį metabolitą 5-hidroksiproptofaną (5-HTP), iš kurio jūsų organizmas gamina neurotransmiterių serotoniną ir hormoną melatoniną.