Lions Mane Grybų Ekstraktas – Nauda, vartojimas ir poveikis.

Lions Mane Mushrooms yra grybas, kuris taip pat žinomas pavadinimais “Hericium Erinaceus, avies galva, lokio galva ir Yamabushitake”. Grybas iš karto atpažįstamas dumblių pavidale, o ne klasikinėje stiebo ir dangtelio grybų išvaizdoje.

Šis grybas buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje šimtus metų. Įrašai, išlikę keletą šimtmečių, rodo, kad jis buvo naudojamas inkstų, kepenų, blužnies, skrandžio ir net širdies ligų gydymui. Manoma, kad liūto manė pagerina virškinimą, stiprina fizinę būklę ir galbūt net slopina tam tikrą vėžio augimą.

Lion’s Mane yra viena iš geriausiai žinomų natūralių papildų, dėl didėjančio nervų augimo faktoriaus (NGF) lygių žmogaus smegenyse. Šis hormonas buvo susijęs su padidėjusiu neuronų augimo tempu ir gali pagerinti sinapsinį smegenų plastiškumą.

Lion’s pagrindas yra sudarytas iš bent 32 skirtingų aktyvių šaltinių, tokių kaip kalio, cinko, geležies ir seleno mineralų. Taip pat yra visų pagrindinių amino rūgščių, kartu su daugybe polipeptidų ir polisacharidų. Galbūt norėsite pridėti Lion’s Mane į nootropinių papildų kombinaciją, kad būtų pagerinta neuronų sveikata ir ilgalaikis teigiamas poveikis atminimui ir motyvacijai.

 

Lions Mane Grybų Ekstrakto Poveikis

Pirmasis Lion’s Mane veikimo būdas yra stimuliuojant NGF išleidimą.

Šis hormonas yra susijęs su sveikų smegenų ląstelių palaikymu ir palaiko mielinaciją. Mielinas yra riebalinių ląstelių sluoksnis, kuris formuojasi kartu su jūsų neuronais, vadinamais aksonais.

Žinoma, kad sveiko mielino kaupimosi buvimas padidina efektyvumą, kuriuo neuronai siunčia elektros perdavimą per ląstelių kūną. Iš tikrųjų, stimuliuojant mielinaciją, gali padidėti minties apdorojimo greitis ir atmintis.

NGF taip pat yra neatskiriama nuo neuronų augimo, sinapsų generavimo ir netgi naujų neuronų atsiradimo. Jūsų smegenyse yra maždaug 86 000 000 000 tinklų, kurie daugiausia susidaro per pirmuosius dvejus gyvenimo metus.

Dar visai neseniai buvo manoma, kad naujųjų neuronų gyvenimas nebus vystomas vėliau, tačiau dabar mes žinome, kad NGF iš tikrųjų gali pradėti šį procesą. Be to, NGF palengvina jūsų neuronų ryšį su kitais neuronais ir gali pagerinti komunikaciją tarp skirtingų smegenų pusrutulių.

Yra keletas žvalgybos centro teorijų apie idėją, kad kuo daugiau neuronų ryšių turite, tuo daugiau intelekto turėsite. Mes taip pat žinome, kad ilgalaikio potencialo – procesas, kurio metu prisiminimai koduojami kaip ryšiai tarp neuronų, – yra efektyvesni su aukštesniu NGF lygiu.

NGF hormonas dažnai cituojamas dėl neuroplastikos idėjos ir išlaikant smegenų gebėjimą prisitaikyti, mokytis ir keistis, net kai mes senstam.

 

Lion’s Mane Grybų Ekstrakto Nauda

 

Lion’s Mane padeda reguliuoti tiek cukraus kiekį kraujyje, tiek cholesterolio kiekį. Šis priedas stimuliuoja medžiagų, vadinamų interferonu, indukciją.

 

Lion’s Mane Grybų Dozavimas

Rekomenduojamos šio papildo dozės nustatymas yra sudėtingas dalykas.

Šiuo metu yra ribotas tyrimų su žmonėmis kiekis. Paprastai skiriama didelė dozė (nuo 1000 iki 3000 mg per parą), siekiant ištirti toksiškumą. Vidutinė dozė yra 500 mg, vartojama vieną kartą per parą, tačiau gali būti, kad kitoks kiekis Jums veiks geriau.

 

Lion’s Mane Grybų Šalutinis Poveikis

Šiuo metu nėra nustatyta jokio šalutinio šio papildo naudojimo poveikio. Žinoma, galbūt norėsite aplankyti savo gydytoją, prieš pradėdami vartoti šį maisto papildą, siekiant išvengti neįprastų galimų reakcijų ar sąveikos su esamais papildais ar vaistais.

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu