Krilių Aliejus – Nauda Sveikatai

Raudonojo krilių aliejaus tabletės yra vienas iš geriausių būdų, papildyti savo maisto racioną riebiosiomis Omega-3 rūgštimis.

Šie esminiai junginiai yra svarbūs imuninės sistemos, širdies ir kraujotakos sistemos, sąnarių ir kaulų sveikatos bei kepenų detoksikacijai.

Omega-3 rūgštis yra svarbi smegenų sveikatos ir tinkamos nervų sistemos funkcijai palaikyti. Riebalų rūgštys pagerina ir apsaugo ląstelių vientisumą ir yra galingas antioksidantas.

Skirtingai nuo kitų, mažiau patikimų omega 3 šaltinių, pavyzdžiui, įprasto žuvų tauko, Raudonojo kriliaus aliejaus papildai suteikia saugų ir ilgalaikį palaikymą visai kūno ir proto sveikatai. Čia pateikiama trumpa santrauka apie tai, kaip ši natūraliai gaminama maistinė medžiaga veikia ir kodėl tai turėtų būti jūsų kasdieninės veiklos dalis.

 

Kaip Raudonasis Krilių Aliejus Įgauna Savo Spalvą ?

Jei įsigijote omega 3 riebalų rūgščių žuvų taukų ir krilių šaltinių, galbūt pastebėjote, kad kai kurie produktai yra pažymėti kaip “raudonasis krilių aliejus”.

Šis pavadinimas nenurodo kitokios krilių rūšies, tačiau tai gali turėti įtakos produkto veiksmingumui. Iš tiesų, visi kriliai yra rausvos spalvos dėl maisto produktų, kuriuos jie valgo.

Šis mažas, krevetės formos tvarinys gausiai gyvena šaltuose pasaulio vandenyse, pvz., Antarktidoje ir Ramiajame vandenyne. Manoma, kad tai sudaro net 500 milijonų tonų žemės biomasės, daugiau nei bet kurios kitos gyvos būtybės.

Kriliai tiekia tam tikrą dumblių tipą, kuris generuoja raudoną pigmentą, vadinamą astaksantinu. Ši medžiaga yra tai, kas kriliams suteikia rausvos spalvos. Tai tie patys dumbliai, kurie daro omarus raudonus. Dumbliai ir spalva neturi įtakos krilių aliejaus kokybei.

Kartais spalva naudojama kaip rinkodaros įrankis, nes yra teorijų, kad astaksantino kiekis didelis, lygus aukštai antioksidacinei vertei. Kitas kokybės produkto rodiklis yra didelis fosfolipidų skaičius, kuris dažnai nurodomas miligramų pakuotės etiketėje.

 

 

Krilių Aliejus – Taukai – Omega-3 Šaltinis

Raudonojo krilių aliejaus kapsulės laikomos puikus būdas gauti omega 3 riebalų rūgščių į dietą. Šie riebalai yra būtini žmogaus kūno ir proto veikimui, tačiau organizmas negali jų gaminti atskirai.

Du pagrindiniai omega 3 rūgščių, DHA ir EPA tipai yra krilių aliejuje, ir abu gali kirsti kraujo smegenų barjerą. Tai reiškia, kad bet koks krilių papildas, kurį vartosite, galės keliauti tiesiai į smegenis.

Smegenyse omega 3 eina į darbą, plečiant ląstelių membranų funkciją. Omega-3-tai daro ląsteles, galinčias transportuoti atliekas ir maistines medžiagas, prisideda prie puikios ląstelių signalizacijos ir smegenų komunikavimo.

Didelis antioksidanto kiekis krilių aliejuje yra fosfolipidų pavidalo. Šios medžiagos atbaido oksiduotų laisvųjų radikalų išpuolius. Laisvieji radikalai yra plačiai laikomi daugelio amžiaus sutrikimų ir degeneracinių smegenų ligų šaltiniu.

Didelis omega 3 kiekis, gautas iš krilių aliejaus, gali užkirsti kelią šioms ligoms, taip pat pagerinti pagrindines pažinimo funkcijas. Tie patys ląstelių apsaugos produktai taip pat patenka į audinius ir organus visame kūne. Krilėje aptiktos omega 3 savybės pagerina sąnarių ir kaulų sveikatą, padeda kepenims geriau apdoroti toksinus ir palaiko širdies sveikatą.

 

Krilių Aliejaus Teikiama Nauda

Krilių aliejus yra puikus bendras sveikatos ir sveikatingumo papildas. Dauguma žmonių imasi, stiprina imunitetą, gerina odos būklę ar sustiprina sanarių jungties funkciją. Neseniai šis papildas tapo populiarus kaip pažinimo stipriklis (nootropas).

Raudonojo krilių aliejus suteikia trumpalaikę ir ilgalaikę naudą psichinės sveikatos ir nuotaikos kontrolei. Per keletą savaičių kasdienio naudojimo, atminties funkcija ir argumentavimo įgūdžiai gali pastebimai pagerėti. Pranešama, kad depresijos ir nerimo simptomai yra lengvesni, o bendra nuotaika yra geresnė.

Daugelį metų “Omega 3” papildai gali suteikti stiprią nervų apsaugą nuo degeneracinių smegenų ligų, tokių kaip Parkinsono ar Alzheimerio liga. Pacientai, kurie jau serga tokiomis sąlygomis, gali pastebėti, kad progresuojantys simptomai lėtinami vartojant krilių aliejų.

 

Krilių Aliejus vs. Žuvų Taukai

Žuvų taukai yra dar vienas omega 3 riebalų rūgščių šaltinis. Nors, kaip ir raudonojo krilių aliejus, jis taip pat turi DHA ir EPA, jis turi tam tikrų trūkumų. Žuvies taukai gamina tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, “žuvies” kvėpavimą ir prakaito kvapą. Žuvų taukuose yra mažesnis antioksidantų kiekis, palyginti su krilių aliejumi.

Žuvies taukai taip pat labai greitai gendantys, skirtingai nuo krilių aliejaus, kuris turi žymiai ilgesnį tinkamumo vartoti laiką ir vientisumą. Kai žuvų taukai pablogėja, jie tampa labai destruktyvus laisvaisiais radikalais. Raudonojo krilių dangteliai savo veiksmingumą ir saugumą saugo žymiai ilgiau, kai kuriais atvejais – iki 2 metų nuo pagaminimo.

 

Tinkamiausias Dozavimas Pažinimo Funkcijų Stiprinimui

Kad pasiektumėte maksimalų kognityvinį veiksmingumą, krilių aliejus turėtų būti vartojamas nuo 1000 iki 2000 mg per dieną per kelias porcijas. Kai kuriems žmonėms gali būti silpno skrandžio jautrumas šioms dozėms, taigi geriau pradėti mažesne porcija ir laikui bėgant didinti porciją.

Nors kai kurios naudos bus akivaizdžiai greitai pastebimos, geriausi rezultatai bus pastebėti praėjus savaitėms, mėnesiams ir netgi reguliariais vartojimo metais. Krilių ir kitų žuvų pagrindinių Omega 3 riebalų rūgščių šaltinių įtraukimas į kasdienę dietą yra veiksminga smegenų funkcijos gerinimo strategija ir apsauga nuo tolesnio skilimo.

Parašykite komentarą

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu