Medicininės kaukės

Apsauginės veido kaukės

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centro, veido kaukės tebėra „vienas iš galingiausių ginklų, apsisaugoti nuo viruso, su kuriuo turime pristabdyti ir sustabdyti viruso plitimą“, todėl rekomenduojama jomis apsirūpinti.

Kokia yra medicininės veido kaukės kaina?

Vienkartinės medicininės kaukės dažnai būna nuo 50 iki 100 vienetų, o medicininių veido kaukių kaina paprastai būna mažesnė nei 0.07 EUR už vieną kaukę, todėl jos taip pat yra biudžetinės. Juodos spalvos veido kaukių kaina įprastai būna didesnė, gali siekti iki 6 Eur už 50 vnt.

Prieš pirkdami vienkartinių veido kaukių dėžutę, medicinos ekspertai rekomenduoja nepamiršti:

  • Prisiminkite skirtumą tarp medicininės kokybės kaukių ir nemedikamentinių kaukių, kad įsitikintumėte, jog perkate tinkamos savo specifiniams poreikiams (ji bus pažymėta ant dėžutės).
  • Nemedikamentinės kaukės yra skirtingos. Įsitikinkite, kad būtų bent trijų sluoksnių.
  • Jei įmanoma, atkreipkite dėmesį į kaukes, kurios turi vidinį pamušalą, pasižyminčią drėgmę ir antibakterinėmis savybėmis.
  • Ieškokite reguliuojamos nosies dalies. Šis spaustukas ar vielutė padės sulaikyti daleles kvėpuojant, kosint ar čiaudint – taip pat gali padėti nerasoti  akiniams.
  • Didesnės kainos vienkartinės veido kaukės negarantuoja geresnės apsaugos.

Maksimaliai apsaugai, rekomenduojame įsigyti dezinfekcinį rankų valiklį.

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Mes jus informuosime, kai prekė bus pristatyta į mūsų sandėlį. Žemiau palikite savo el. Pašto adresą.

Main Menu