DMAE – Poveikis, Vartojimas, Nauda

Cholino Papildas Dimetilaminoetanolis

DMAE (dimetilaminoetanolis, kartais vadinamas deanoliu) yra organinis junginys, kuris natūraliai gaminamas žmogaus smegenyse ir yra randamas maisto šaltiniuose, pavyzdžiui, žuvyse (ančiuviai, lašišos ir sardinės).dmae-papildas-kaina-pirkti Kaip nootropinis papildas, jis yra glaudžiai susijęs su cholinu, tačiau dėl šiek tiek kitokios cheminės struktūros jis daug lengviau kerta kraujo smegenų barjerą.

Daugelis žmonių, norinčių sustiprinti savo intelekto gebėjimus, vartos DMAE vietoj Cholino Bitrato, nes tai žymiai efektyvesnis cholinergetinis papildas. DMAE papildas turi naudos atminimui, dėmesio koncentracijai, informacijos apdorojimui ir vykdymo funkcijai. Kaip tiksliai jis veikia ir koks yra geriausias būdas naudoti šį papildą siekiant tariamos naudos?

 

DMAE – Poveikis

DMAE ir cholinas yra labai panašūs, išskyrus tai, kad DMAE turi tik 2 metilo molekules, pridedamas prie jo azoto molekulės, o Cholinas turi 3. Tai reiškia, kad DMAE lengvai kerta kraujo ir smegenų barjerą, o daugelis cholino formų yra prastai transportuojamos per visą barjerą.

Kai DMAE patenka į jūsų smegenų ląsteles, jis virsta acetilcholinu. Ši naujai suformuota cheminė medžiaga yra galingas neurotransmiteris, kuris atlieka svarbų vaidmenį daugelyje įvairių psichinių procesų, tokių kaip atminties formavimas ir mokymasis.

Acetilcholinas laikomas vienu iš pagrindinių neuromediatorių, skirtų naujų ryšių tarp neuronų ir smegenų plastiškumo formavimui.

Manoma, kad 90% gyventojų turi nepakankamai maistinių medžiagų, reikalingų acetilcholino gamybai, o šis procentas gali būti dar didesnis tarp kritinių gyventojų grupių, pvz., pagyvenusių žmonių. Tokiu atveju, siekiant užtikrinti optimalią smegenų funkciją, dažnai būtina vartoti acetylcholino prekursorių papildus.

DMAE yra vienas iš geriausių šio neuromediatoriaus lygio palaikymo būdų, kurie gali padėti pagerinti atminties, pažinimo, mąstymo, dėmesio ir mokymosi įgūdžius. Centrofenoksinas, kuris yra sintezuotas iš DMAE, yra dar geresnis ir buvo ištirtas smegenų pažeidimams gydyti, tokiems kaip Alzheimerio liga sergantiems pacientams.

Žinoma, kad DMAE prisijungia prie fosfolipidų smegenyse. Šiuo pajėgumu didžiąją dalį papildo iš tikrųjų sudaro smegenų nervų membranos. Taip pat tokio pobūdžio veiksmai laikomi atsakingais už antioksidanto veikimą kartu su smegenų ir neuronų sveikatos gerinimu.

DMAE didina nervų membranų skvarbumą ir pralaidumą, užtikrinant, kad jie gautų reikalingas maistines medžiagas ir nepageidaujamus atliekų produktus. Membranos skvarbumas mažėj mums senstant, tačiau DMAE gali pakeisti ar užkirsti kelią šiam senėjimo požymiui.

 

DMAE – Nauda

Yra daug privalumų, susijusių su DMAE papildais. Tai apima patobulintas emocines būsenas, didesnius energijos lygius ir budrumą. Tai galbūt dėl ​​padidėjusio nervų ląstelių našumo smegenyse bendrauti tarpusavyje.

Pranešta, kad DMAE vartojimas sukelia ramybės pojūtį ir streso bei nerimo laipsnio sumažėjimą. Sėkmingi tyrimai parodė, kad DMAE iš tikrųjų turėjo anti-nervingumo poveikį studentams egzamino metu.

Kai kurie vartotojai vartoja Deanol tabletes ar miltelius. Tai tikėtina dėl padidėjusio acetilocholino kiekio, kurį, kaip žinoma, gamina papildas.

Šis galingas neurotransmiteris gali padidinti atminties susidarymo greitį jūsų smegenyse, didinti mokymosi galimybes ir netgi ilginti dėmesio spartą ir dėmesio koncentraciją. Yra duomenų, leidžiančių manyti, kad šis papildas gali būti naudingas žmonėms su pažintiniais sutrikimais, tokiais kaip mokymosi sutrikimai, su amžiumi susijęs kognityvinis susilpnėjimas ar netgi dėmesio deficito sutrikimas, tačiau tyrimai yra riboti.

Tai pastebima kūrybiškumo, problemų sprendimo, asociacinio mąstymo ir netgi kūrybos gerinimui. Daugelis žmonių sąmoningai suvokia rekreacinius tikslus arba tik asmeniniam malonumui. Kiti mano, kad tai ypač naudinga sporto varžyboms rengti ar kitoms užduotims, kurioms reikia intensyvaus dėmesio ir koncentracijos.

Žinoma, kad DMAE pagerina odos tonusą ir tvirtumą, be to, senyvo amžiaus žmonėms suteikia didelę naudą. DMAE iš tikrųjų naudojamas daugelyje įvairių odos tipų priežiūros produktų. Tai padės jūsų odai atrodyti jaunesnei ir be dėmių, kartu mažinant uždegimą.

Vienas iš būdų, kaip tai manoma, yra sulėtinti arachidono rūgšties gamybą, kuri yra viena iš pagrindinių cheminių medžiagų, dėl kurių atsiranda raukšlių ir kitų odos senėjimo požymių.

DMAE tyrimai yra perspektyvūs, tačiau riboti, ir vis dar reikia daugiau studijų. FDA nepatvirtino DMAE kaip vaisto, kad užkirstų kelią ar gydytų bet kokias sąlygas.

 

DMAE – Dozavimas

DMAE naudojamas įvairiems tikslams ir įvairiais kontekstais. Tai taip pat reiškia, kad bus svarstomos įvairios dozės. Tinkama dozė priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių, todėl visada rekomenduojama pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu prieš pradėdami vartodami naujus papildus.

Daugumai žmonių reikia pradėti nuo maždaug 150 mg dozės per parą. Žinoma, dėl norimų rezultatų ir pasekmių buvo vartojamos 750 mg dozės (ir kai kuriose situacijose dar daugiau).

Apskritai, jūs norėsite pradėti nuo mažiausios veiksmingos dozės. Daugeliu atvejų tai reiškia apie 150 mg ar daugiau. Šią dozę padidinkite tik kai būsite tikri, kaip tai veikia jūsų organizmą.

 

DMAE – Šalutinis poveikis

Natūralių vaistų duomenų bazė DMAE buvo vertinama kaip galimai saugiu, kai jis vartojamas peroraliai ir protingomis dozėmis. Tačiau yra keletas kontraindikacijų.

Žmonės, kuriems būdingos bipolinės depresijos formos, epilepsija, Parkinsono liga ir (arba) traukulių sutrikimai, nėra tinkama naudoti DMAE. Šie žmonės gali pastebėti šalutinį poveikį, jei jie vartoja šį papildą.

Be to, moterys, kurios yra nėščios, neturėtų naudoti šio papildo, nebent jų gydytojas ar kitas kvalifikuotas medicinos specialistas nurodytų kitaip.

DMAE gali būti teratogeninis (gali sukelti gimdymo defektus), kai vartoja neseniai užsikrėtusios moterys. Etanolaminai gali konkuruoti su cholinu, kad jie galėtų įsisavinti ir panaudoti ląsteles, todėl vaisiaus vystymuisi gali būti neigiamas poveikis.

Šalutiniai reiškiniai, kurie paprastai buvo susiję su DMAE, yra virškinimo trakto sutrikimas, padidėjęs kraujo spaudimas, dirglumas, sumišimas, mieguistumas, vidutinė depresija ir kartais keistas kvapas.

Šis papildas gali trukdyti tam tikrų vaistų poveikiui. Jo neturėtų vartoti niekas, vartojantis cholinerginius vaistus, nebent jūsų gydytojas nurodė kitaip.

DMAE taip pat gali sąveikauti su acetilcholinesterazės (AChE) inhibitoriais, kurie yra vaistiniai preparatai, kurie blokuoja acetilcholinesterazės fermentą, išskirdami neurotransmiterio acetilcholiną po jo išskyrimo iš neuronų.

Teoriškai, šio papildo derinys su AChE inhibitoriumi gali sukelti pernelyg aukštą acetilcholino kiekį, kuris susikaupia smegenyse, todėl pasireiškia šalutinis poveikis. Būkite atsargūs, jei vartojate vaistus Aricept, Cognex, Exelon, Reminyl arba Razadyne. Taip pat pasitarkite su gydytoju prieš derindami DMAE su papildais Galantamine ar Huperzine A.

Parašykite komentarą

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu