HMS

HMS prekės ženklas gimė iš aistros, draugystės ir susižavėjimo sportu derinio. Nuo pat pradžių ieškome novatoriškų sprendimų, kaip palengvinti ir skatinti fizinį aktyvumą.

HMS prekės ženklas gimė iš aistros, draugystės ir susižavėjimo sportu derinio. Nuo pat pradžių ieškome novatoriškų sprendimų, kaip palengvinti ir skatinti fizinį aktyvumą. Patirtis, aukščiausia medžiagų kokybė, naujausios dizaino tendencijos ir dėmesys nepriekaištingam veikimui yra pagrindinės mūsų gaminių savybės.

Bėgant metams prekės ženklas HMS pelnė daugelio patenkintų klientų visame pasaulyje pripažinimą. Mūsų pasiūlymas, apimantis šimtus kūno rengybos ir jėgos sporto šakų produktų, yra nuolat papildomas nauja įranga. Daug kartų jį pristatėme „ISPO“ Miunchene, „FIBO“ Kelne, „SPORT LIFE“ Brno, „FIWE“ Varšuvoje, „FIT EXPO“ Poznanėje. Šiandien logotipas HMS yra gerai pripažintas Europos fitneso produktų rinkoje.

Mūsų produktai – fitnesui – ir jėgos sportui

Bėgant metams HMS prekės ženklas buvo sukurtas siekiant sukurti kompleksinį pasiūlymą visiems. Šiandien jį sudaro platus produktų asortimentas, suskirstytas į dvi pagrindines kategorijas: kūno rengybos ir jėgos sporto šakos.

Sporto produktai daugiausia yra: dviračiai su treniruokliais, elipsiniai dviračiai, bėgimo takeliai ir irklavimo mašinos. HMS taip pat rūpinasi įranga žmonėms, kurie mėgsta aerobikos pratimus, gimnastiką ar „crossfit“. Klientams, be kita ko, siūlo: žingsnelius, treniruoklius, kilimėlius, šokinėjimo lynus, plėtiklius, rankenas, suktukus ar treniruoklius.

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu