Bacopa Monnieri Papildas – Poveikis, Vartojimas, Nauda

Bacopa Monnieri – mėlynžiedė taškuonė. Vienas geriausių natūraliausių papildų atminčiai?

“Bacopa Monnieri” yra viena iš labiausiai paplitusių natūralių nootropų, įrodančių teigiamą poveikį atminties, pažinimo gebėjimų ir smegenų veiklos stiprinimui.

Iš visų galimų vaistažolių papildų, Bacopa yra arčiausiai natūralaus piracetamo ir yra daug stipresnis nei lygiaverčiai produktai.

Bacopa Monnieri ekstraktas (taip pat žinomas kaip Brahami) gaunamas iš žolelių, tradicinis  Šiaurės Indijos papildas, ir anksčiau jis buvo naudojamas pažinti ajurvedos medicinos praktiką.

Bacopa Monnieri Vartojimas

Tradiciškai bacopa papildas buvo vartojamas indėnų, siekiant pagerinti minties aiškumą ir didinti intelektinį potencialą.

Jis taip pat buvo skiriamas astmos, epilepsijos, navikų, opų, virškinimo, uždegimo ir daugelio kitų negalavimų gydymui.

Šiandien ji dažnai vartojama kaip smegenų senėjimą stabdanti priemonė, kuri, žinoma, gali apsaugoti neuronus nuo kelių rūšių žalos, kuri gali atsirasti laikui bėgant.

Tai yra antioksidantas ir neuroprotektantas, įrodantis, kad jis gali sulėtinti pažinimo nuosmukį ir netgi pagerinti mokymosi įgūdžius.

Bacopa Monnieri yra gana įspūdingas, nes jis naudoja visiškai unikalų veikimo mechanizmą smegenų veiklos stiprinimui, palyginti su daugeliu kitų galimų papildų.

“Nootropų” kombinacijoje paprastai yra derinamas su stipresniais nootropiniais papildais, tokiais kaip: Huperzine-A ar Alpha-GPC, siekiant pagerinti šių papildų medžiagų poveikį.

Pagrindinis Bacopa ekstrakto mišinys yra Bacosides, kuris, kaip nustatyta, pagerina sinapsinį perėjimą smegenyse. Manoma, kad padidės nervinių impulso perdavimas, kuris yra susijęs su įvairių signalų tarp jūsų neuronų laidumu.

Veiklioji medžiaga Bacoside-A sukelia padidėjusią kinazės aktyvumą, kuris iš esmės reiškia, kad jūsų sinapsės yra labiau linkusios į nervų impulsus ir tai sukelia daugiau stimuliacijos jūsų nervų ląstelėse.

Šis poveikis yra ypač skirtas hipokamtui, kuris yra smegenų dalis, susijusi su ilgalaikio atminties formavimu, konsolidacija (arba kodavimu) ir atšaukimu. Padidinus perdavimo greitį, Bacopa vartojimas galiausiai gali pagerinti atminties susidarymą ir greitesnį informacijos atkūrimą.

Viena iš aiškių požymių yra tai, kad “Bacopa Monnieri” naudojimas gali pagerinti atmintį ir didinti specifinius pažinimo aspektus, pvz., Darbo ir erdvinės atminties procesus.

Galite pastebėti, kad studijuodami ar klausydami prezentacijų vartodami šį žolelių nootropinį preparatą, galite išsaugoti daugiau informacijos tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu.

Šis papildas taip pat gali išlaikyti savo atminties funkciją, su amžiumi atsiradus tam tikriems pažinimo sutrikimo požymiams, susijusiems su sumažėjusiu nervų impulsų perdavimu. Senstant, jūsų neuronai natūraliai tampa mažiau reaguojantys ir hipokampo veikla mažėja.

Sugrąžindamas šią tendenciją, Bacopa Monnieri netgi gali būti naudojamas kaip atminties praradimo senyvo amžiaus žmonėms gydymui.

Pranešama, kad “Bacopa” turi anksiolitines savybes. Tai reiškia papildus, kurie turi anti-nervingumo poveikį ir gali sumažinti stresą ir pagerinti miego kokybę.

“Bacopa Monnieri” žoleje yra hersaponinai, kurie, kaip manoma, skatina atsipalaidavimą skatinančius efektus. Įrodyta, kad ši žolelė padeda vartotojams miegoti naktį ir skatina daugiau REM miego stadijos, todėl jūs pabudę galite jaustis visiškai pailsėjęs. Dėl raminančio Bacopa poveikio kai kuriems žmonėms nepatinka vartoti šį papildą dienos metu, kad būtų išvengta pernelyg ilgo nuovargio.

Taip pat buvo pastebėta, kad pagerėja pokalbiai ir socialinės sąveikos įgūdžiai, todėl kai kurie žmonės imasi pagalbos socialiniams nerimo simptomams.

Ar Bacopa Monnieri Saugus ?

Paprastai Bacopa Monnieri laikoma saugiu papildu ir greičiausiai, neturėsite kokių nors nepageidaujamų reakcijų, jei esate sveikas ir sekite rekomenduotas dozes. Siūloma 250-500 mg dozė užtikrins saugumą.

Kai kurie galimi Bacopa šalutiniai poveikiai yra nuovargis, pykinimas, virškinimas, padidėjęs prakaitavimas ir šlapinimasis, nereguliarus širdies susitraukimų dažnis, impotencija, kepenų toksinis poveikis ir opų formavimas.

Jūs neturėtumėte vartoti Bacopa, jei šiuo metu naudojatės antidepresantais, skydliaukės vaistiniais preparatais, kalcio kanalų blokatoriais ar kitais raminamaisiais preparatais, įskaitant alkoholį. Atsargumo sumetimais, prieš nuspręsdami naudoti Bacopa, būtų gerai pasitarti su kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu.

Parašykite komentarą

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

menu