Gyvenant šiuolaikiniame pasaulyje įtemptu ritmu, dažnai skubame, bandome suspėti atlikti mums patikėtas ar mūsų pačių sau iškeltas užduotis, kurios reikalauja instensyvios protinės ar fizinės veiklos. Tačiau ne visada spėjame rūpintis vienu iš svarbiausių dalykų – savo sveikata.

Nuovargis, dažnos stresinės situacijos, prasta miego kokybė gali privesti prie organizmo ritmo išbalansavimo ar net rimtesnių padarinių. Svarbu yra tinkamai rūpintis savo sveikata pradedant specialiai Jums pritaikytu mitybos planu, baigiant aktyvia fizine veikla.

Maisto papildai smegenų veiklai, atminčiai ir nervų sistemai gali būti tinkamas sprendimas padėti atstatyti Jūsų organizmui trūkstamas maistines medžiagas, vitaminus ir mineralus. Kruopščiai atrenkame tik efektyviausius maisto papildus, kad galėtume pasiūlyti Jums tik tai, kas geriausia.

Įmonė “UAB Kokoro LT” yra registruota VMVT maisto tvarkymo subjektų sąraše. Parduodami maisto papildai yra įtraukti į notifikuotų Lietuvoje maisto papildų sąrašą.

Visada stengiamės tobulėti, palaikyti itin glaudų ryšį su klientais, operatyviai ir greitai atsakyti į Jūsų iškilusius klausimus ir pateikti geriausią sprendimą Jums.

Turite klausimų ar pastabų ? Susisiekite su mumis.

Bendraukime