GALITE SUSTOTI IEŠKOJĘ. VISKAS, KO JUMS REIKIA, YRA ČIA!

Stepinfit.com – tai internetinis prekybos centras. Mes dirbame kartu su kokybiškais gamintojais bei tiekėjais iš visos Europos ir vykdome prekybą Baltijos šalyse. Mūsų prekių asortimentą apima maisto papildai, nootropai, vitaminai, sporto reikmenys ir apranga, laisvalaikio, kelionių, turizmo, sveikatingumo bei organiškos aromaterapijos produkcija. 

Savo gera sveikata reikia pradėti rūpintis iš vidaus. Siūlome užsukti į „Maisto papildai“, „Vitaminai ir mineralai“ kategorijas, čia esantys ekologiški, veganiški, be glitimo ir GMO produktai gali sustiprinti Jūsų imuninę sistemą, pagerinti smegenų veiklą, sumažinti stresą ir prisidėti prie geros savijautos! 

Apsilankę kategorijoje „Aromaterapija“ rasite organiškų aromaterapijos priemonių kasdieniams Jūsų grožio ir sveikatos ritualams. Čia esantys eteriniai aliejai gaunami ekologiškuose ūkiuose ir turi visus kokybę patvirtinančius dokumentus. 

„COSMOS organic“ ir „ECOCERT“. 

„COSMOS organic“ yra pirmas bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, sudarytas iš penkių organizacijų: „Soil Association, „Cosmebio“, „Ecocert“, BDIH, ICEA. 

Fizinis aktyvumas yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų. „Sporto prekės“ kategorijoje esantys svoriai, sporto treniruokliai, laisvalaikio apranga, jogos kilimėliai ir kita sporto įranga bei laisvalaikio prekės leis Jums kokybiškai mankštintis ir būti nuolat aktyviems.  

Stepinfit.lt elektroninėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, nuolaidos, specialūs pasiūlymai bei išpardavimai, kurių metu galite išsirinkti labiausiai Jums tinkamas prekes su itin gera kaina. 

Savo pirkinius bet kuriuo paros metu galite atsiimti „Omniva“ paštomatuose, o siuntas užsienyje patogiai pristatys „Venipak“ siuntų gabenimo bendrovė. Taip pat siūlome kelis skirtingus būdus norint atsiskaityti už savo pirkinius: „Mastercard“, „Paysera“, „PayPal“ bei „Visa“. 

Pagrindinis Stepinfit.com tikslas yra pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės produktus, paslaugas bei dalintis naudingais geros savijautos patarimais, taip prisidedant prie savirealizacijos sporto ir sveikatingumo srityse. 


Esame atviri ir visada pasirengę naujam pokalbiui ir pasiūlymui.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite su mumis.

Shop by Category